Opinie


listopad 2019, Anna Dąbek (fb):
Świetna  lokalizacja na wypady po Beskidzie Niskim. Schludnie i urokliwie. Właściciel miły i pomocny, nieoceniony w doradztwie - co zwiedzić w okolicy. Świetnie wyposażona kuchnia (łącznie ze zmywarką) - można gotować na własną rękę lub stołować się w pobliskiej restauracji (smaczne, świeże i tanie dania). Czyściutko, ciepło, klimatycznie, warunki bardzo dobre. Dziękując za gościnę i super towarzystwo deklaruję, że z przyjemnością zakotwiczę tu kolejny raz! Rekomenduję z pełnym przekonaniem.

listopad 2019, Grzegorz Pieczara (fb):
To miejsce nie dla wszystkich. Ale kto przyjedzie nie pożałuje. Kameralna przestrzeń. 4 do 6 osób komfortowo. Doskonale wyposażona kuchnia. Osobna toaleta i łazienka z wanną. Jest i koza i ciepło i przyjemnie. Największym atutem jest gospodarz. 
I cisza i spokój i przepiękne okolice. Mam nadzieję wrócić tutaj nie jeden raz.

lipiec 2019, Melania Ka (fb):
Spędziliśmy tutaj przemiły weekend. Z pewnością wrócimy !

lipiec 2019, Zet Ka (fb):
Wygodne lokum i spory teren dookoła. Jest miejsce na ognisko i biesiadowanie . Blisko duży dobrze zaopatrzony sklep i restauracja gdzie smacznie karmią i podają pyszne piwo grybowskie a wszystko za naprawdę rozsądne ceny.  No i najważniejsze dla mnie: jest tu wiele możliwości aktywnego spędzania czasu, a więc ścieżki rowerowe , kajaki i wiele ciekawych miejsc do zobaczenia. Planuję już kolejny pobyt. Polecam wszystkim !

czerwiec 2019, Agata Sz. (fb):
Miejsce ma swój urok, klimat, posiada dużo przestrzeni wewnątrz jak i na zewnątrz czy to na opalanie czy urządzenie biesiady przy ognisku. Właściciel jest bardzo sympatyczną osobą a ponadto ta lokalizacja posiada dodatkowe plusy. Zaraz przy ogrodzeniu znajduje się przystanek autobusowy z którego możemy dostać się do innych atrakcji Beskidu Niskiego.Nieopodal znajduje się również supermarket z szerokim asortymentem. Gorąco polecam zarówno miłośnikom turystyki aktywnej jak i osobom które chcą oderwać się od zgiełku miasta w spokojnym otoczeniu.

sierpień 2020, Konrad (fb)
To miejsce ma swój urok, kto przyjedzie nie pożałuje. Cisza, spokój i bardzoo dużo zieleni. Gościnność i uprzejmość gospodarzy 10/10❤️ Nasz pobyt u Państwa pozostanie na długo w pamięci, żałujemy, że tak krótko ale obiecujemy - wrócimy.

sierpień 2020, Dawid (fb)
Super miejsce na wypad, dużo wolnej przestrzeni, jest miejsce na ognisko, a do tego bardzo sympatyczni i przemili Właściciele 😀 Na pewno jeszcze tam wrócę 😃

maj 2022, Julia (fb)
Cudowne miejsce do odpoczynku, właściciel bardzo miły. Polecam to miejsce z całego serca.